Sklep z grami na konsole

computer-1845880_640.jpg, Dec 2020


Gracze, którzy cenią sobie spędzanie długich godzin na ćwiczeniu swojego hobby ze stuprocentową pewnością przyznają, że chcąc być na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi tytułami, trzeba mieć spory budżet.

Z drugiej strony w większości sytuacji Game Store oferuje różne promocje, które pozwalają nawet na zakup nowych tytułów w bardzo przystępnych cenach. Priorytetem do przemyślenia jest platforma, na której chcesz zdobyć nowe tytuły. Jednak w większości przypadków gry na konsole są niestety znacznie droższe niż domowe gry komputerowe. Na pierwszy rzut oka kupowanie gier komputerowych może się wydawać bardziej opłacalne, ale czy tak jest naprawdę?

Biorąc pod uwagę systematycznie rosnące wymagania sprzętowe, widać doskonale, że choć cena pojedynczej gry komputerowej jest tańsza niż np. Gry na Xbox 360, PS3 czy inne konsole, to gracze preferujący gry spersonalizowane potrzebują komputerów. Inwestuj w swoje urządzenia praktycznie cały czas i aktualizuj je. Ponownie, wiąże się to z dużo wyższymi kosztami niż te, które ponoszą gracze grający na konsolach. Tutaj wystarczy raz kupić odpowiedni sprzęt do zabawy i bez obaw korzystać z niego przez kilka lat. Z absolutną pewnością, czyli stuprocentową pewnością, bez problemu kupisz gry wiele lat po zakupie konsoli, czego gry na PC niestety nie oferują. W takim przypadku okazałoby się, że wymagania gry są zbyt wysokie i konieczna będzie modernizacja podzespołów komputera.

Widać więc, że decyzję o zakupie gry, konsoli czy komputera należy dokładnie przemyśleć.

Page top